درباره استاد تخته

بازی استاد تخته بازی آنلاین تخته نرد است که به شما این امکان را می دهد تا با هر وسیله ای که دارید به صورت آنلاین و یا آفلاین تخته نرد دو نفره بازی کنید. این بازی در تمام دستگاه های متصل به اینترنت قابل اجرا است و شما می توانید با دوستان خود در هر جای دنیا که باشند بازی کنید و مهارت های خود را به چالش بکشید.

چرا استاد تخته؟

ما بازی استاد تخته را با تمرکز بر روی آموزش بازی تخته نرد از مبتدی تا حرفه ای ساخته ایم. به همین منظور برای آموزش تخته نرد از مقدماتی تا پیشرفته، به صورت چند رسانه و قابل تعامل از طرز چینش تخته نرد و قوانین آن تا حرفه ای ترین نکات را به بازیکنان آموزش می دهیم.
علاوه بر این، ما سعی داشتیم تا با ارايه امکانات منحصر به فرد مانند ذخیره و مرور بازی ها، تماشا بازی دیگران، محاسبه امتیاز مرتبط با حرفه ای بودن بازیکنان و ... تجربه ای متفاوت به وجود آوریم.

بازی استاد تخته به صورتی ساخته شده است که تمامی فرایند ها در سمت سرور انجام شده و از هر گونه تقلب جلوگیری می کند.

چه کسی ساخته؟

بازی استاد تخته توسط سحر پورناصح و با استفاده از فریمورک هروف تولید شده توسط علی پورناصح ساخته شده است و با کمک های فراوان اشکان محمدی (پارسیان میزبان) تبدیل به محصول شده است. در طول زمان تست ها و یاری های بسیار دوستان به خصوص هوشنگ پورناصح به بهینه شدن این بازی کمک کرده است. این بازی با استفاده از انجین Phaser 3 ساخته شده است.